Підземний перехід на Позняках хочуть облицювати керамічною плиткою

Дата публікації: 5.7.2016 Розділ: Новини

Киян запрошують до обговорення варіантів майбутнього вигляду підземного пішохідного переходу біля метро «Позняки».

Перехід

Про плани щодо ремонту підземного переходу розповів начальник Управління по утриманню підземних пішохідних переходів Тимур Ткаченко на своїй сторінці у фейсбук. За його словами Управління, спільно з інвесторами та українським виробником керамічної плитки, планує відремонтувати перехід за аналогією з переходом біля станції метро «Кловська». Нагадаємо, його оздобили керамічною плиткою, стилізованою під український орнамент, та панно з київським краєвидом. Попри те, що облицювання було подароване виробником, прикрашання викликало широку дискусію про доцільність подібного оформлення.

кловська

Фото: Олександра Вассанова

Тимур Ткаченко виклав у себе на сторінці 14 варіантів візуалізації переходу на Позняках і запросив громаду до голосування та обговорення. Ткаченко також зазначив, що всі запропоновані варіанти не є остаточними.

Того ж дня, відреагувавши на поради дописувачів, Ткаченко звернувся за допомогою до Агентів Змін. Юрій Грановський, один з учасників команди, так прокоментував підняте питання: «Головне, щоб у переході було зрозуміло, куди виходити, щоб дістатися того чи іншого місця. Все інше – надбавка. Транспорт – це про комфорт, швидкість і зрозумілість, а лише потім про все інше, в т. ч. і про красу». Він також зазначив, що Агентам Змін приємні запрошення до подібних процесів, та пообіцяв обговорити в команді, як можна із користю взяти в них участь.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Gess

    И что характерно: в 2012 году уже облицевали этот переход нормальной плиткой…Кому-то хочется еще “бабла отмыть”? Подонки…

  • Serge Ser’ogin

    Очередное цыганское фуфло… Аж глаза болят на это смотреть!