До кінця року розроблять проект швидкісного автобусно-тролейбусного руху з Троєщини

Дата публікації: 11.7.2016 Розділ: Новини

КП «Київпастранс» оголосив тендер на розробку проекту реконструкції тролейбусних ліній від Троєщини до Севастопольської площі та до ст. метро «Дарниця».

BRT 1

Про це повідомив громадський активіст Іван Черниш у facebook-спільноті «Транспорт Києва». Проектна документація, що передбачає організацію відокремленої лінії автобусного та тролейбусного руху, має бути розроблена до кінця року. Згідно технічного завдання, проектна організація має розробити:

  • Інженерні заходи з реконструкції існуючої лінії під лінію BRT:
    від ж/м Троєщина до Севастопольської площі, та від просп. Г. Ватутіна до ст. метро «Дарниця» в коридорах: вул. Маяковського – пр-т Генерала Ватутіна – Московський пр-т –вул. Олени Теліги – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана – Чоколівський бул. При цьому необхідно створити відокремлені смуги руху з урахуванням існуючої вулично-дорожньої ситуації для забезпечення швидкісного сполучення по маршрутам.
  • Схеми реорганізації руху у вузлах вулично-дорожньої мережі, з пріоритетом BRT.
  • Інженерні заходи зі створення транспортно-пересадочних вузлів лінії в комплексі зі: станцією швидкісного трамваю «Генерала Ватутіна», станціями метрополітену «Петрівка», «Дорогожичі», «Шулявська», станцією швидкісного трамваю «Індустріальна», станцією міської залізниці «Караваєві Дачі», та транспортно-пересадочний вузол на Севастопольській площі.
BRT 2

Фото: Carlos Felipe Pardo

Таким чином, після розробки проекту і у разі його реалізації в Києві у «Київпастрансі» сподіваються забезпечити швидкісне сполучення по найбільш завантажених напрямках, де немає рейкового транспорту. Житловий масив «Троєщина» має отримати надійний та швидкий зв’язок з усіма трьома лініями метрополітену, а також більшою частиною міста.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!