У дворику на Подолі облаштували культурний простір

Дата публікації: 25.7.2016 Розділ: Новини

Київський Арт-дворик на Іллінській, 16 завдяки зусиллям телеканалу BeTV, перетворився на арт-простір, кінотеатр та концертний майданчик. Організатори наситили літню програму неформатними, альтернативними подіями.

1

Дворик на Ільїнській, 16 – частина старого Подолу забудови кінця XVIII-початку ХІХ століття. В ті часи тут був і каретний двір, і ковальський цех, і швейна майстерня, і художня галерея. Зараз на території оселилися численні творчі майстерні, школа медіа-арту, майданчики «Ефір», «Контрапункт» і незалежний онлайн-канал BeTV.

Організатор(к)и наголошують: це не сквот, тут люди працюють. Просто їм пощастило, що всі вони так чи інакше пов’язані з творчістю, і в них утворилася така комунальна квартира в гарному сенсі цього слова.

Два роки (2012-2013) BeTV знімали тут музичну програму, проводили концерти, а у 2014 вирішили зробити фестиваль альтернативної, неформатної і експериментальної музики Sixteenplus, який успішно повторили і у 2015: фест зібрав більше 2000 людей і 60 музичних колективів.

Без имени-1

Вікторія Журавльова

Редакторка BeTV

«Цього року вирішили зосередитися на розвитку дворика як арт-простору, наповнити його івентами в дусі фестивалю Sixteenplus: музика, яку не почуєш на фестивалях, фестивальне кіно, презентації концертного відео. Це місце магічним чином притягує до себе неординарних людей і часто саме тут і відбувається народження нових проектів».

В майбутньому планується:

  • 26 липня – презентація відеоверсії концерту OY Sound System
  • 5 серпня – концерт «Чай з м’ясом» і Аttraktor+Plus
  • Презентація відеоверсії концерту Dakh Daughters
  • Нічні кінопокази

Стежити за подіями можна на сторінці та на сайті BeTV.

1 2 3

Фото: BeTV

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!