Серпанок над Києвом – наслідок спеки

Дата публікації: 28.7.2016 Розділ: Новини

У зв’язку з погодою обмежено в’їзд вантажівок до міста та рух у центрі Києва. З 12:00 до 15:00 рекомендується утриматися від прогулянок та відпочинку на пляжі.

Димка 1

Фото: izvestia.kiev.ua

З 24 липня спостерігається утримання високої температури повітря, що стало причиною скупчення в повітрі шкідливих речовин через вихлопи автомобілів. Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Департаменту благоустрою КМДА, саме це призвело до так званої температурної інверсії. За їх словами, зміна температурного шару і відсутність вітру не дає нижньому шару атмосфери зі шкідливими речовинами підніматися вгору.

Інформацію підтверджують у Державній службі України з надзвичайних ситуацій. За такої ситуації, розповідають у ДСНС, спостерігається погіршення метеорологічної дальності видимості, утворення локальних приземних туманів, зростання рівнів забруднення атмосфери. Гранично допустимі концентрації по оксиду вуглецю перевищені в 1-2 рази, по діоксину азоту в 2- 5 разів, по формальдегіду в 2-4 рази.

Димка 2

Фото: focus.ua

У КМДА заявили, що для зменшення накопичення шкідливих речовин в повітрі в столиці буде обмежено рух автотранспорту на центральних вулицях, а також обмежено в’їзд вантажного транспорту на територію міста. КК «Київавтодор» та комунальні служби районів забезпечують щоденний полив автошляхів, прибудинкових територій і зелених зон, з особливою увагою до зон з перевищенням гранично допустимих норм шкідливих речовин.

Людям похилого віку і дітям рекомендують за можливості обмежити перебування на відкритому повітрі у денні години.

За різними даними, метеорологічні умови у Києві покращаться від 29 до 31 липня.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!