Причиною серпанку, що вже тиждень стоїть над Києвом, є не пожежі на торфовищах, лісах чи нафтобазі, не діяльність хімічних чи металургійних заводів, а загазованість міста викидами від автомобілів.
Низка неурядових організацій проведе відкриту дискусію для аналізу екологічних проблем Києва та вироблення плану дій щодо їх вирішення у майбутньому.

Фото: focus.ua
Організатори заходу: аналітичний центр CEDOS, інтернет-журнала Mistosite, Асоціація велосипедистів Києва, Національний екологічний центр України й Фонд імені Гайнріха Бьолля в Україні.
За словами організаторів, Київська міська державна адміністрація не має стратегічного бачення вирішення екологічних проблем та адаптації міста до кліматичних змін.Точкові рішення, вважають вони, не допоможуть Києву, якщо місто не змінить транспортні пріоритети та не почне рухатися в правильному напрямку – збалансованої (сталої) мобільності.
Модеруватиме дискусію Юлія Попова, координаторка програми «Сприяння демократії» Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Для участі у дискусії необхідно зареєструватися.
Питання до обговорення:
- Яким є стан довкілля у Києві? Чим зумовлений смог?
- Як на стан довкілля впливає транспортна політика КМДА?
- Чи є дії КМДА щодо вирішення екологічних проблем міста дієвими? Чи складаються вони у довготривалу стратегію сталого міського розвитку?
- Що робити міським активістам та недержавним організаціям для того, аби з’явилася системність у вирішення екологічних проблем?
Спікери:
- Марина Блудша, Асоціація велосипедистів Києва
- Іван Вербицький, Аналітичний центр CEDOS/інтернет-журнал про місто Mistosite
- Володимир Висоцький, координатор ініціатив з соціальної реінтеграції осіб похилого віку та розвитку місцевих громад, директор БФ «Єврейсько-Українська Соціальна Ініціатива»
- Марія Сторчило, Національний екологічний центр України
- представники Київської міської державної адімністрації
Місце: Український кризовий медіа-центр
Адреса: вул. Хрещатик, 2
Дата: 3 серпня
Час: 11:00 – 13:30
Вартість: Безкоштовно
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті