Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Компанія A+S розробила мапу фінансового становища населення транспортних районів Києва на якій видно, що у Києві відсутні райони, які були б радикально забезпеченішими, або радикально біднішими за інші.

В соціологічному опитуванні, проведеному для створення транспортної моделі Києва, поміж інших, було питання про місячний дохід домогосподарства. На мапі відображено медіанний рівень доходів для кожного транспортного району. «Цікаво, що доходи в Києві розподілені досить рівномірно, і майже всі транспортні райони демонструють медіанний дохід або в категорії 4700-6500, або 6501-8300, – розповідає представник компанії A+S Дмитро Беспалов».

У деяких інших містах світу ситуація інакша. Вартість на землю та на нерухомість дуже сильно впливає на те, хто живе у тому чи іншому районі. Якщо висока оренда чи вартість квартири, то туди селитимуться багатші люди, а відповідно, якщо інфраструктура у районі гірша, а сусіди бідніші, тоді й вартість квадратного метру буде нижча. Таким чином у містах створюються райони для бідних і багатих, а населення соціально розшаровується.

 

Без имени-1

Дмитро Беспалов,
CEO компанії A+S

Щодо розмірів доходів, зважайте на те, що опитування проводилося на початку 2014 року, коли середня зарплатня по Києву становила блізько 5 тис. грн, коли зараз складає більше 8 тис. Незважаючи на це, ми вважаємо, що кореляція, що є найважливішим критерієм довіри до даних у транспортному плануванні, зберігається.

Втім, можна відстежити деякі закономірності. Наприклад: найвищий рівень доходів спостергається в центральній частині міста, а також, так звані «Оболонські Липки»; середній рівень доходів найбілш згуртовано зустрічається на ж/м Відрадний, Святошин, Біличі та Академмістечко, а також частина Дарниці; найменш забезпеченими є мешканці транспортних районів, які розміщені в районах: Микільська Борщагівка, південно-західна частина Борщагівки, масив Райдужний.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button