Замість Grand Gallery на Хрещатику відкриється магазин «Всі.Свої»

Дата публікації: 10.8.2016 Розділ: Новини

У вересні маркет українських виробників «Всі.Свої» відкриє магазин українських брендів на Хрещатику на місці Grand Gallery.

Всі свої 1

Раніше маркети «Всі. Свої» відбувалися в галереї D12 на вулиці Десятинній, і цей формат буде збережений й у крамниці. За словами засновниці маркету Анни Луковкіної, він створює особливу атмосферу, що передбачає близьку неформальну комунікацію між споживачем та виробником. В той самий час у магазині на Хрещатику, 27 будуть представлені біля 150 українських брендів.

«Наш магазин займатиме чотири поверхи загальною площею 2800 м². Звичайно, в ідеалі хотілося б відкрити все і відразу, але ми будемо запускатися в тестовому режимі та відкривати поверхи й зони поступово, – пояснює Анна Луковкіна. – Починаючи з вересня роботу в тестовому режимі, ми хочемо зібрати максимум відгуків від покупців та виробників, щоб зробити магазин зручним та відповідним до запитів і реальних потреб аудиторії».

Всі свої 2

Магазин поділять на декілька тематичних зон: сумки, білизна, аксесуари, прикраси, домашній одяг, одяг для спорту, чоловічий та жіночий одяг. Окремий великий зал відведуть для взуття. Тут  можна буде й замовити на місці взуття в іншому розмірі або кольорі. Асортимент представлених українських брендів планують зробити доступним за ціною. Базове плаття коштуватиме 600-1500 грн, а осіннє пальто – 2000-4000 грн.

Для багатьох брендів магазин на Хрещатику стане офіційним представництвом. З часом у магазині «Всі.Свої» планують запустити низку додаткових сервісів – невелике кафе, дитячу кімнату, гардероб, послуги швачки та майстра взуття.

Всі свої 3Всі фото: retail-community.com.ua

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!