Київ посів 131 місце із 140 в рейтингу міст за якістю життя

Дата публікації: 18.8.2016 Розділ: Новини

Аналітичний підрозділ журнала The Economist підготував рейтинг «найбільш придатних для життя міст», в якому Київ виявився одним з останніх.

Рейтинг 1

Рейтинг складається із врахуванням різноманітних показників за п’ятьма напрямками: стабільність (25% від загального), охорона здоров’я (20%), культура та кон’юнктура (25%), освіта (10%), інфраструктура (20%). Кліматичні умови та вартість життя при цьому не враховуються. Кожен показник якості життя оцінюється за такою шкалою: прийнятний, задовільний, незручний, небажаний, нестерпний. Оцінки за кожним показником виставляють місцеві експерти та кореспондент The Economist, який живе у відповідному місті. За цими показниками складається рейтинг, в якому 100 балів означають, що місто ідеальне для життя, а 1 бал – що жити в місті нестерпно.

Рейтинг 2

Київ у цьому рейтингу опинився в останній десятці, поряд із африканськими містами та столицею Сирії Дамаском. Перші місця традиційно зайняли австралійські, канадські та новозеландські міста, а також три міста з Європи – Відень, Гельсінкі та Гамбург. Варто відзначити, що на позицію в рейтингу суттєво впливають військові та громадянські конфлікти, а також терористична загроза.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!