Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Аналітичний підрозділ журнала The Economist підготував рейтинг «найбільш придатних для життя міст», в якому Київ виявився одним з останніх.
Рейтинг складається із врахуванням різноманітних показників за п’ятьма напрямками: стабільність (25% від загального), охорона здоров’я (20%), культура та кон’юнктура (25%), освіта (10%), інфраструктура (20%). Кліматичні умови та вартість життя при цьому не враховуються. Кожен показник якості життя оцінюється за такою шкалою: прийнятний, задовільний, незручний, небажаний, нестерпний. Оцінки за кожним показником виставляють місцеві експерти та кореспондент The Economist, який живе у відповідному місті. За цими показниками складається рейтинг, в якому 100 балів означають, що місто ідеальне для життя, а 1 бал – що жити в місті нестерпно.
Київ у цьому рейтингу опинився в останній десятці, поряд із африканськими містами та столицею Сирії Дамаском. Перші місця традиційно зайняли австралійські, канадські та новозеландські міста, а також три міста з Європи – Відень, Гельсінкі та Гамбург. Варто відзначити, що на позицію в рейтингу суттєво впливають військові та громадянські конфлікти, а також терористична загроза.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті