Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Мер Лондона Садік Хан заявляє, що найжвавіша торговельна вулиця Лондона – Оксфорд-стріт – стане пішохідною до 2020 року.

Лондон 1

Фото: Helen Duffett

Перекриття вулиці для руху транспорту може призвести до закриття знаменитого діагонального пішохідного переходу на Oxford Circus – перехрестя Оксфорд-стріт та Ріджент-стріт. За словами Крістіана Волмара, англійського журналіста у сфері транспорту та екс-кандидата в мери Лондона, перехрестя можна зберегти, оскільки Ріджент-стріт перекривати не планують. Перехрестя було запроектовано та реконструйовано в 2009 році, за аналогією з діагональними переходами, звичайними для Токіо. Відданий пішоходам пріоритет на перехресті дозволив дещо знизити трафік на Оксфорд-стріт, проте нинішня адміністрація Лондона не збирається зупинятися на досягнутому, обіцяючи повністю перекрити рух вулицею для механічних транспортних засобів.

Лондон 2

Зображення: wolmarforlondon.co.uk

Цікаво, що для більшості приватних автомобілів рух на Оксфорд-стріт перекрили ще у 1972 році. Попри це, рівень забруднення повітря вулиці все одно один є найвищим в Лондоні та одним з найвищих в Європі. Два роки тому на Оксфорд-стріт зафіксували найвищу концентрацію оксиду азоту у світі.

Не всі ставляться до планІв зробити Оксфорд-стріт повністю пішохідною оптимістично. Основні питання, що виникають у скептиків, – як це вплине на бізнес в торговельних центрах інших районів та на збільшення трафіку паралельними до Оксфорд-стріт вулицями. Коментуючи останнє питання, Джейс Тайрел, директор компанії, що представляє спільні інтереси бізнесу на Оксфорд-стріт, заявив: «Ми щиро віримо, що будь-яка форма впровадження вільних від автомобілів зон призводить до загального зменшення трафіку, а не до його перенаправлення на менші вулиці».

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button