Згідно з заявою, військові не виконали обіцянки перевозити тяжку техніку на тралах або з використанням гумових накладок на траки. Міноборони спростовує.

Фото: fb.com/EuroMaydan
У «Київавтодорі» заявляють, що вулиці столиці потерпають від проїзду тяжкої військової техніки, а зусилля, що вкладено в ремонти вулиць і доріг, витрачено дарма. У корпорації звинувачують організаторів у халатності, непрофесійності або байдужості, оскільки ті неодноразово запевняли, що тяжка військова техніка буде перевозитись на спеціальних тралах, і на траках будуть вдягнуті спеціальні гумові чи пропіленові накладки («башмаки»).
«Асфальтобетонне покриття на ділянках вулиць, де проходить військова техніка, масово зруйноване, – заявляють у «Київавтодорі». – Про проблематику комунікацій, котрі знаходяться під вулично-дорожньою мережею залишається тільки здогадуватись. Що буде зі столичними дорогами після трьох таких проїздів (два тренування і виїзд на парад) навіть прогнозувати боляче. Залишається лише документувати ці факти та рахувати збитки».

Фото: КК «Київавтодор»
Натомість, у Міністерстві оборони України спростовують заяву «Київавтодору».
Згідно з заявою Міноборони, у відповідності до існуючих вимог експлуатації, вся важка броньована техніка, яка бере участь у військовому Параді (від 36 до 45 тонн), забезпечена асфальтохідними гусеницями, які не залишають слідів на асфальтному покритті. До такої техніки відносяться танки Т-64БМ «Булат», ЗРК «Бук» та дивізійні самохідні гаубиці «Мста-С».
«Інша гусенична техніка, а це бойові машини піхоти, десанту та полкова самохідна гаубиця 2С1 “Гвоздика” вважаються легкою броньованою технікою, на яку у відповідності до технічних вимог не передбаченні асфальтохідні гусениці, – йдеться в заяві. – Зазначена техніка своєю масою (від 8 до 20 тонн) не може нанести шкоду якісному асфальтному покриттю, а лише залишити сліди від гусениць, які зникають після руху автомобільного транспорту. Таким чином, якщо асфальтне покриття руйнується від проїзду зазначеної техніки, то проблема не в техніці, а в якості дорожнього покриття».
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті