У Тернополі відкрили нову комфортну набережну

Дата публікації: 29.8.2016 Розділ: Новини

Скейт-парк, спортивні та дитячі майданчики, красиві алеї, пляж з піском та пішохідний фонтан тепер можна побачити у Тернополі на пляжі «Циганка».

Проект, презентований рівно рік тому громадською ініціативою «URBAN.te», реалізували досить швидко. Згідно з проектною пропозицією, набережна умовно ділиться на сім зон:

1. Територія тернопільської пивоварні;
2. Прогулянкова алея з пристанню;
3. Зона тихого відпочинку;
4. Скейтпарк;
5. Головна площа з пірсом і фонтаном;
6. «Зелений пляж» із рестораном «White Bar»;
7. Спортивна зона.

ddzq6biLqT0

Проектна пропозиція набережної у Тернополі, джерело: doba.te.ua

Кожна зона створює або доповнює місця дозвілля для різних груп населення (в тому числі маломобільних). Усі зони активності нанизуються на вело-пішохідний шлях, що є продовженням парку ім. Т. Шевченка та частиною пішохідного зв’язку із с. Біла. Чергування затінених та відкритих просторів, збережені та насаджені вздовж вело-пішохідного шляху дерева, велика кількість місць для активності і спілкування, красиві краєвиди – усе це, за словами проектантів, створює комфортне середовище для відпочинку біля води.

28 серпня нову набережну відкрили для користувачів. Тут встановили туалети та душові кабіни, пірс для водного транспорту, ліхтарі; облаштували доріжки, пляж, лавки, бетонні рампи для скейтерів; посадили газони та дерева.

Окрім набережної, до озера у Тернополі виходять ще три парки. У деяких з них теж проводиться ремонт доріжок та облаштування прогулянкових маршрутів біля води.

Читайте також, як облаштовують громадські простори біля річок у різних містах світу.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!