Мер Лондона Садік Хан підтримує нічний клуб Fabric

Дата публікації: 1.9.2016 Розділ: Новини

У зв’язку зі скандалом, який виник навколо відомого лондонського нічного клубу Fabric після того, як у ньому у зв’язку з наркотиками померло двоє людей, нещодавно він був змушений зачинится. Районна рада Іслінгтону вимагає подальше розслідування ліцензії закладу.

6425354351_e41d7a32f4_b

Фото: flickr-user Sadiq Khan

Тим часом, петицію на захист Fabric підтримало близько 100 000 людей. З підтримкою виступив і мер Лондона Садік Хан, зазначивши: «Лондонські культові клуби є невід’ємною частиною культурного ландшафту міста. Як мер я рішуче налаштований захищати їх так само, як і наші театри, локації з живою музикою, історичні будівлі й паби. Дуже важливо, аби люди могли весело і безпечно проводити ночі у столиці ».

Мер додав, що його команда вела переговори з усіма сторонами, яких стосується дана ситуація, і він закликає їх знайти раціональне рішення, яке дозволить клубові залишатися відчиненим, і буде захищати безпеку усіх відвідувачів.

Нагадаємо, раніше у Києві правоохоронні органи організовували неодноразові нальоти на нічний клуб Closer, пояснюючи свої дії наявністю там наркотиків. Проте на захист клубу і електронної музики у столиці стала громадськість, яка влаштувала пікет Don’t stop music під Кабінетом міністрів. Ніхто з представників міської влади не виступав з підтримкою закладу.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!