Японія готова профінансувати модернізацію ще 10 вагонів метро в рамках Кіотського протоколу

Дата публікації: 5.9.2016 Розділ: Новини

Японська сторона також розглядає можливість інвестування в будівництво метро та нового сміттєспалювального заводу.

Метро 1

Фото: myplanet.com.ua

За словами мера Києва Віталія Кличка, японська корпорація Itochu готова продовжити співпрацю, щоб здійснити комплексну модернізацію 10 вагонів метро за рахунок інших проектів, на які було передбачено кошти міждержавною угодою між Україною та Японією і які з різних причин не були реалізовані в Україні. Загальний розмір невикористаних коштів – приблизно 960,4 млн грн. На модернізацію 10 вагонів необхідно 265,4 млн грн.

У корпорації також заявили про зацікавленість у розвитку співробітництва з Києвом в реалізації нових проектів. Зокрема, в модернізації сміттєспалювального заводу «Енергія» та в будівництві нового сміттєспалювального заводу. Зараз «Енергія» використовується для опалення близько 200 багатоквартирних будинків взимку. Також Itochu виявила зацікавленість і в будівництві метро в Києві. Найближчим часом фахівці корпорації планують приїхати до Києва, щоб на місці вивчити всі умови для втілення можливих проектів.

У рамках виконання вимог Кіотського протоколу в 2014-2015 роках було модернізовано 120 вагонів Київського метрополітену. Комплексна модернізація дала змогу продовжити термін експлуатації цих вагонів на 20 років та економити до 40% електроенергії за рахунок впровадження енергоощадних технологій. У 2016-ому році ще 15 вагонів передали на модернізацію генеральному виконавцю робіт ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!