Директора КП «Київпастранс» призначено поза конкурсом

Дата публікації: 7.9.2016 Розділ: Новини

Рішенням Кличка Дмитро Левченко обійняв посаду генерального директора підприємства за два дні до набрання чинності про обов’язковість конкурсного відбору.

КПТ 1

Фото: kpt.kiev.ua

Генеральним директором КП «Київпастранс», згідно з розпорядженням Київського міського голови № 846 від 30 серпня 2016 року, призначено Дмитра Левченка, йдеться у повідомленні на сайті «Київпастрансу». Дмитро Левченко з 2014 по 2015 рік займав посаду заступника генерального директора КП «Київпастранс», з 2015 року  і по теперішній час виконує обов’язки комерційного директора підприємства.

КПТ 2

У своїй заяві при вступі на посаду новопризначений керівник пообіцяв співпрацювати зі Світовим банком в побудові нової транспортної схеми столиці, підтримувати та сприяти у роботі іноземних аудиторських компаній у підприємстві. «Я завжди відкритий до діалогу з боку користувачів наземного громадського транспорту, – заявив Левченко. − Буду вдячний за ініціативи та цікаві пропозиції, які можна залишити на моїй сторінці у соціальній мережі Facebook», – генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Експертка РПР Оксана Величко на своїй сторінці у фейсбук так прокоментувала призначення нового директора: «Вітаю, кияни! У вас є новий керівник одного з найбільш корупціогенних КП Київпастранс! Попри ПУБЛІЧНУ обіцянку обрати керівника цього КП і КП «Київреклама» через прозорий конкурс, Віталій Кличко призначив його 30.08 своїм рішенням. А конкурси мали би запуститися з 1 вересня. Тому ще раз вітаю! Справжній господар свого слова – сам дав, сам взяв назад!»

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!