«Київпастранс» закупить 100 автобусів з низькою підлогою білоруського виробництва

Дата публікації: 8.9.2016 Розділ: Новини

За результатами тендеру на поставку 70 одинарних та 30 зчленованих автобусів будуть закуплені автобуси МАЗ-203 та МАЗ-215.

Автобус 1

В аукціоні, окрім поставників білоруських автобусів, брав участь і український виробник – «Богдан Моторс», повідомив громадський активіст Іван Черниш у тематичній групі у facebook. «Богдан» запропонував свою заявку у тендері на поставку 70 одинарних (12-метрових) автобусів. Але впродовж трьох раундів торгів обидва учасники жодного разу так і не знизили свої початкові ціни.

Це викликало у громадського активіста сумніви щодо добросовісності проведення тендеру. «Дуже дивно, – зазначає Іван Черниш, – що корпорація, чий власник нарікає на закупляння автобусів і тролейбусів у Мінську, робить все, щоб це відбулося та свідомо зливає тендер цим самим виробникам».

В той самий час екс-заступник Міністра інфраструктури України Олександр Кава вважає, що реально змагатися українським виробникам заважають об’єктивні умови. «Наші виробники, що не перший рік перебиваються невеликими поставками, – написав він, – просто не в змозі в дуже стислі терміни випустити 100 автобусів великої та надвеликої місткості».

В аукціоні по зчленованих автобусах змагалися різні поставники однієї моделі – МАЗ-215. Тендер також завершився без боротьби. В результаті, підсумовує Іван Черниш, КП «Київпастранс» за результатами тендеру може закупити 70 МАЗ-203 вартістю 4,146 млн грн кожен та 30 МАЗ-215 (6,072 млн грн за одиницю). Обидва лоти виграло ТОВ «МАЗтранссервис».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!