На станції метро Героїв Дніпра перекрили вулицю на знак протесту проти будівництва ТРЦ

Дата публікації: 13.9.2016 Розділ: Новини

Місцеві жителі та активісти домовилися виходити на вулицю щовечора.

DSC_0456

Коло вестибюлю станції, де зробили коридор для пасажирів метро

12 вересня близько 20:30 представники місцевої громади перекрили дорогу для проїзду автівок та громадського транспорту. Таким чином вони привертали увагу до незаконної, на їхню думку, забудови виходу зі станції метро «Героїв Дніпра». Вони також вказували на небезпеку будівництва ТРЦ «Оазис» через можливі катастрофічні наслідки для пасажирів метрополітену. Ще місцеві мешканці скаржаться на гамір, оскільки майже усі свайні роботи ведуться вночі.

DSC_0455

Протестувальник розповідає на камеру про небезпеку будівництва

Забудовник не проводив жодних громадських зустрічей з питань будівництва, а КП «Київський метрополітен» на початку навіть вивісило на станції об’яви про роботи зі зміцнення ґрунтів, хоча це вже був початок будівництва торговельного центру.

DSC_0435

Мітингувальники зупинили щонайменше 5 тролейбусів, водії яких чекали закінчення акції протесту

Мітингувальники, а їх зібралося декілька сотень, вимагали зустрічі з мером Києва Віталієм Кличком. Натомість до громади Оболоні та активістів, за словами очевидця Володимира Тищенка, приїхала депутатка Київради від Оболонського району Людмила Костенко (Солідарність). Вона закликала не вдаватися то радикальних дій та збирати підписи під петицією, щоб зупинити будівництво.

DSC_0446

Деякі протестувальники сиділи на «зебрі»

Пізніше, почувши через мегафон звістку про ніби-то наказ мера не реагувати на мітинг, протестувальники близько 22:30 перекрили ще один відрізок дороги та вигукували: «Кличка геть». Мітингувальники вирішили, що будуть вдаватися до таких акцій кожного дня, допоки міська влада не зупинить незаконне будівництво ТРЦ.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!