«Євробачення-2017» розпочнуть на території Софійського собору

Дата публікації: 21.9.2016 Розділ: Новини

Церемонію відкриття «Євробачення-2017» планують провести на території Софійського собору, повідомляє сайт «Суспільне мовлення».

Sophia_Eurovision 1

З Софійської площі червона доріжка вестиме на територію комплексу історико-архітектурного заповідника. Таке рішення прийняли під час робочої зустрічі представників Європейської мовної спілки, мовника-організатора Національної телекомпанії України, КМДА, а також представники Стокгольма, де Єврошоу проходило у 2016 році.Sophia_Eurovision 2

Заступник голови КМДА Олексій Резніков зазначив, що Софійський собор за кордоном досить відомий тим, що внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО. Під час презентації він сказав: «Софія Київська зараз не діє як храм – це музей. Тому ми не порушимо жодних релігійних почуттів вірян». На Софійській площі встановлять екрани, на яких транслюватимуть церемонію відкриття.

Церемонія відкриття – подія, яка зазвичай проходить в неділю, за шість днів до фінального шоу Євробачення. Усіх учасників вітають організатори та перші особи міста, що приймає конкурс. Після цього делегації відправляються до Євроклубу на офіційну вечірку з нагоди відкриття.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!