В Україні стартує перший студентський конкурс з дизайну інтер’єру Get me 2 The Top

Дата публікації: 27.9.2016 Розділ: Новини

З шостого жовтня 2016 року в Україні стартує перший студентський конкурс з дизайну інтер’єру Get me 2 The Top від представництва Асоціації британського та міжнародного дизайну SBID (The Society of British and International Design).

The Society of British and International Design (SBID) — професійна  організація, що здійснює  акредитацію в індустрії дизайну інтер’єру як у Великій Британії, так і у всьому світі.

Молодіжний конкурс Get me to the top – національний щорічний конкурс для студентів професійних ВНЗ України. Конкурс проводиться з метою пошуку талановитих студентів та їх подальшого патронату, який сприятиме поштовху до зростання, інновацій та нових можливостей для молодих спеціалістів, які будуватимуть Україну майбутнього.

Взяти участь у конкурсі дуже просто – потрібно завантажити на сторінку  www.sbid.org один або декілька проектів до будь-якої з трьох категорій: приватний простір, публічний простір, дизайн продукту до 31 січня 2017 року.

Переможці будуть визначені шляхом дворівневого процесу суддівства. На першому етапі група фахівців з України обере фіналістів у всіх категоріях, потім представить їх у Великобританії, де журі визначить по одному переможцю у кожній  з категорій та одного абсолютного переможця.

Абсолютний переможець отримає три місяці інтернатури у провідній британській студії дизайну (всі витрати покриваються організаторами). Переможці кожної з категорій отримають можливість пройти шестимісячне стажування денної або дистанційної форми з заробітною платою в українській компанії, яка здійснюватиме патронат над учасниками конкурсу. Також переможці отримають почесне членство в міжнародній Британській асоціації дизайну (SBID), яке буде діяти протягом року, а їх проекти будуть  опубліковані у відповідному випуску журналу eSociety (офіційний журнал Асоціації британського і міжнародного дизайну).

Імена фіналістів оголосять третього березня 2017 року. Переможців буде названо 17 березня 2017 року.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!