На Андріївському узвозі відбудеться фестиваль українсько-грузинської дружби «Тбілісоба»

Дата публікації: 28.9.2016 Розділ: Дозвілля

П’ятий фестиваль українсько-грузинської дружби «Тбілісоба на Андріївському» запрошує відзначити свято грузинської столиці в серці Києва.

tbilisoba-1

Протягом двох днів на Андріївському узвозі в рамках фестивалю відбудеться низка мистецьких, освітніх та розважальних заходів, що ближче познайомлять відвідувачів із грузинською культурою.

На сцені навпроти театру «Колесо» виступатимуть українські та грузинські артисти. Серед яких група «Соломія», ансамблі «Іберіелі» та «Іберія», хор з Тбілісі Georgian Voices, Шмагі Тагіашвілі, балет «Georgia». Охочі також зможуть взяти участь в танцювальному флеш-мобі.

Для цінителів живопису, а також для тих, хто хоче дізнатися грузинську культуру крізь призму візуального мистецтва, в музеї Кавалерідзе буде виставка грузинських художників, яка триватиме до 9 жовтня. У перший день фестивалю там же можна буде взяти участь у літературних читаннях.

Будинок-музей Булгакова в ці дні пропонує гостям дізнатися про зв’язок великого киянина з Тбілісі.

У дворику бутік-готелю «Воздвиженський» гостям запропонують дізнатися більше про курорти Грузії. Там же можна буде продегустувати кращі грузинські вина.

На гостей чекають різні майстер-класи, перформанс від Музею Сновидінь, а також багато інших сюрпризів і приємних несподіванок від організаторів фестивалю. Так, за хороші знання з історії та культури Грузії можна буде виграти подорожі від компанії ІЛВІ Тур, або квиток в Тбілісі з величезною знижкою від авіакомпанії Atlas Global.


Місце: Андріївський узвіз

Дата: 1-2 жовтня

Час: 12:00-19:00

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!