Гімназію Шептицьких у Львові перетворять на школу європейського зразка

Дата публікації: 29.9.2016 Розділ: Новини

Протягом п’яти років заплановано спорудження нової будівлі, а також буде переглянуто підхід до навчання.

gymnasia-1

Ідею спорудження нового приміщення європейського зразка висловив директор гімназії Олег Ладнюк під час дискусійної платформи «Як повинні розвиватися райони Львова? Приклад Сихова».

За словами Олега Ладнюка, передовсім, завдання гімназії – не тільки донести до дітей знання, а й навчити їх вміти обґрунтовувати своє бачення. «Наша гімназія виховує дитину як особистість, яка може пояснити свій вибір та розуміє свої погляди. Акцент у навчальних закладах повинен бути на цьому, натомість, у львівських школах його роблять здебільшого на навантаженні».

gymnasia-3

На думку директора, дітям буде значно зручніше навчатись у закладі європейського зразка, більш просторому та світлому. Сьогодні у гімназії навчається близько 200 учнів з п’ятого по одинадцятий класи. За рахунок збільшення простору заплановане подвоєння кількості учнів – дітей почнуть набирати у початкову школу.

Є ідея зробити викладання у школі двомовним: окремі предмети викладати англійською або німецькою мовами.

gymnasia-4

Проект сподіваються реалізувати протягом наступних п’яти років. Місто уже виділило землю для будівництва гімназії. Цієї осені Олег Ладнюк планує поговорити з архітекторами про майбутній вигляд будівлі. На 2017 рік заплановано отримати всі дозволи, зокрема, дозвіл із Риму, та подати детально розроблений план на затвердження. Спонсорів планують шукати як в Україні, так і за її межами. Для цього наступного року має бути створений патронат, куди запрошуватимуть зацікавлених у спонсорстві людей.

Цього року Львівська гімназія Блаженного Климентія Шептицького святкує 25-річчя від дня заснування та десятиріччя, відколи Салезіанське згромадження взяло гімназію під свою опіку.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!