КМДА організовує перший з 2012 року Інвестиційний форум міста Києва

Дата публікації: 6.10.2016 Розділ: Новини

Зараз формується програма пропозицій від команди міської адміністрації, які представлять потенційним інвесторам.

23 листопада у НСК «Олімпійський» відбудеться Інвестиційний форум міста Києва, організований Київською міською державною Адміністрацією.

o-00414882-n-00361654

До участі у Форумі запрошені видатні зарубіжні та українські економісти, державні діячі, представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів, зазначається на сайті КМДА.

Програмою Форуму передбачено проведення панельних дискусій щодо інвестування і розвитку Києва та презентації проектів у сферах інфраструктури, енергозбереження, ІТ-технологій, соціальної сфери, промисловості і нерухомості. Кожна сесія панелі буде закінчуватися дискусійною платформою.

Також під час Форуму представники українського бізнесу матимуть змогу представити свої проекти та провести переговори з потенційними інвесторами щодо їх спільної реалізації.

Форум відбудеться на території Національного спортивного комплексу «Олімпійський».

kiev_city

Проект створення бізнес-містечка Київ-Сіті. Фото: visittoukraine.com

Нагадаємо, що Перший Київський інвестиційний форум відбувся 29 березня 2012 року і голова КМДА Олександр Попов пообіцяв зробити його регулярним. За його результатами було підписано з інвесторами шість Меморандумів про співпрацю, загальний бюджет яких перевищував 30 мільярдів гривень. Серед інших, підписано Меморандум про наміри реалізувати в Києві проект створення IT-парку «Bionic Hill». Окрім інноваційного парку, на форумі також презентували проект створення бізнес-району «Київ-Сіті», четверту гілку метрополітену, будівництво багаторівневих паркінгів. Як бачимо через 4 роки, жоден з проектів не був реалізований.

Перший форум у 2012 році був задуманий, як один з кроків у реалізації стратегії розвитку міста «Київ-2025». А декілька місяців тому був розпочатий процес актуалізації цієї стратегії, який, певно, теж завершується проведенням інвестиційного форуму.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!