Британське дизайн бюро запропонувало відмовитись від вокзалів у містах (ВІДЕО)

Дата публікації: 7.10.2016 Розділ: Новини

Натомість пропонується технологія, яка дозволить пересідати з міської електрички на швидкісний потяг під час руху вагонів.

moving_platforms_front

Дизайнери з Priestman Goode запропонували відмовитись від великих споруд центральних вокзалів в містах і містечках, створивши, натомість, систему, яка буде економити час на зупинках швидкісних потягів. Автори розробки пропонують облаштувати лінії легкорейкового транспорту (аналог міської електрички), які б збирали на зупинках пасажирів і розвозили їх по місту. Але на якійсь ділянці маршруту електричка виїжджає на залізничну колію поряд зі швидкісним потягом, вони синхронізують свою швидкість і відкривають шлюз для переходу між вагонами.

Таким чином міжміському транспорту не треба заїжджати в місто та робити повну зупинку і чекати, поки пасажири зайдуть у салон. Потяг економить час на зупинці та розгоні швидкості, що зменшує час поїздки для пасажира. Крім того, пасажир може дістатись до потрібної точки в місті одразу, а не роблячи зупинку на вокзалі. Розробники порівнюють цю систему з інтернетом, так як мережа дає можливість під’єднатись до комп’ютера в іншому місті через серію підключень.

Зараз проект знаходиться на станції концепції, але у бюро запевняють, що його неважко реалізувати, при чому така механіка може підійти не тільки для пасажирських, а й для деяких вантажних перевезень. За словами авторів, це дозволить змінити інфраструктур залізницю відповідно до ідей та потреб людини у ХХІ столітті. Інша справа, як такі зміни можуть вплинути на саме місто, адже вокзали є великими соціальними хабами.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!