Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Натомість пропонується технологія, яка дозволить пересідати з міської електрички на швидкісний потяг під час руху вагонів.

moving_platforms_front

Дизайнери з Priestman Goode запропонували відмовитись від великих споруд центральних вокзалів в містах і містечках, створивши, натомість, систему, яка буде економити час на зупинках швидкісних потягів. Автори розробки пропонують облаштувати лінії легкорейкового транспорту (аналог міської електрички), які б збирали на зупинках пасажирів і розвозили їх по місту. Але на якійсь ділянці маршруту електричка виїжджає на залізничну колію поряд зі швидкісним потягом, вони синхронізують свою швидкість і відкривають шлюз для переходу між вагонами.

Таким чином міжміському транспорту не треба заїжджати в місто та робити повну зупинку і чекати, поки пасажири зайдуть у салон. Потяг економить час на зупинці та розгоні швидкості, що зменшує час поїздки для пасажира. Крім того, пасажир може дістатись до потрібної точки в місті одразу, а не роблячи зупинку на вокзалі. Розробники порівнюють цю систему з інтернетом, так як мережа дає можливість під’єднатись до комп’ютера в іншому місті через серію підключень.

Зараз проект знаходиться на станції концепції, але у бюро запевняють, що його неважко реалізувати, при чому така механіка може підійти не тільки для пасажирських, а й для деяких вантажних перевезень. За словами авторів, це дозволить змінити інфраструктур залізницю відповідно до ідей та потреб людини у ХХІ столітті. Інша справа, як такі зміни можуть вплинути на саме місто, адже вокзали є великими соціальними хабами.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button