У Києві обговорили концепцію розвитку велоінфраструктури міста

Дата публікації: 11.10.2016 Розділ: Новини

Документ міститить огляд іноземного досвіду та пропонує варіанти реалізації інфраструктури в столиці.

image

Минулої пятниці, 7 жовтня 2016 р. в Департаменті містобудування та архітектури відбувся перший етап громадських обговореннь щодо концепції розвитку велосипедної інфраструктури в м.Києві.

Під час презентації учасники були поділені на 6 робочих груп, де кожен міг висловивитись щодо потреб та побажань, як активний велокористувач.

Як зазначили самі ініціатори проекту, головною ціллю концепції є створення дорожньої карти розвитку велосипедного транспорту в Києві. Тому саме на цьому акцентована увага в презентації.

bike-map

Натисніть на зображенні, щоб побачити інтерактивну мапу

За певними критеріями (кількість жителів району, дистанція до центру, тощо) всі маршрути поділені на основні, другорядні, рекреаційні та проектовані. Зокрема, представлені варіанти таких веломаршрутів як Троєщина—Центр, Солом’янка—Центр, Виноградар—Центр, Солом’янка—Поділ та інші. Всі маршрут та заплановану черговість їнього будівництва можна подивитись на інтерактивні йкарті, яку створив активіст та блогер Сергій Пасюта.

Крім того, на громадських слуханнях представлений план дій з реалізації проекту. А саме – інтеграція з громадським транспортом, популяризація велотранспорту, вдосконалення нормативно-правової бази та розробка механізмів фінансування розвитку велотранспорту.

Також повідомляється, що за час розробки планується проведення трьох послідовних громадських обговорень. Наступний етап обговорень відбуться 31 жовтня.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!