Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Федеральна рада Німеччини проголосувала за те, аби заборонити використання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року. Резолюція, яку підтримали основні політичні сили Німеччини, не має обов’язкової сили, але вона яскраво демонструє тренд у Європі з регулювання шкідливих викидів в атмосферу, повідомляє  Ars Technica.

12077482865_dfcc9a5432_z

Фото: flickr-user Lauren

Як відомо, Німеччина виробляє більше автомобілів, ніж будь-яка інша країна у Європі, і є третьою у світі за цим показником. При цьому прийнята резолюція закликає Європейську комісію «оцінити вплив недавніх практик податків і внесків членів співдружності на їх ефективність в просуванні мобільності з нульовим рівнем викидів». Це стосується більш низьких податків на дизпаливо, які діють в Європі.

У самому документі озвучено декілька моментів. Оскільки до 2050 року неможливо привести всю індустрію і сільське господарство до нульового рівня викидів, то ЄС повинен до цього часу досягти мобільності без викидів. Це повинно відбуватися разом із зусиллями щодо зменшення шумового забруднення. Одним з пунктів є застосування нових податкових і фінансових стимулів щодо усіх щойно зареєстрованих автівок з нульовим рівнем викидів в атмосферу до 2030 року.

Для досягнення призначеної мети повинна використовуватися грамотна податкова стратегія та фінансові стимули, а роботу по зведенню викидів до нуля також важливо проводити щодо залізниць і кораблів.

Цікавим фактом є те, що німецька земля Нижня Саксонія, представники якої підтримали резолюцію, є акціонером концерну Volkswagen.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button