Київ може витратити на Євробачення 200 мільйонів гривень з бюджету

Дата публікації: 15.10.2016 Розділ: Новини

Кошти підуть на благоустрій територій, ремонт вулиць, шатли для глядачів, річковий трамвайчик та заходи безпеки. Про це повідмляється на сайті КМДА.

1463400119-9860-foto-wikimediaorg

Бюджет виділено через внесення змін до міської цільової програми «Столична культура 2016-2018». Документ вже пройшов комісію з питань культури та бюджетну комісію у Київраді і за словами заступника голови КМДА Олексія Рєзнікова, скоро буде винесений на голосування депутатами. Із 200 мільйонів, виділених міською радою на проведення Євробачення в Києві, 50 млн грн будуть освоєні протягом цього року і ще 150 млн – у наступному.

У планах адміністрації – очищення від МАФів зелених зон, на виходах до метро, в тому числі й біля станції метро «Лівобережна», влаштування маршрутів річкового трамвайчику між Поштовою площею та лівим берегом до МВЦ, ремонтні роботи КК «Київавтодор», закупівлі нових шатлів КП «Київпастранс», КП «Київський метрополітен» тощо.

Для туристів обіцяють вдосконалити навігацію, створити мобільний гід з аудіо-екскурсіями на кількох мовах, облаштувати місця паркування для туристичних автобусів, встановити туристичні інформцентри у аеропортах та на залізничному вокзалі.

При цьому, за словами голови НТКУ Зураба Аласанії, мова йде про 15-30 тисяч відвідувачів з інших міст України та інших держав. Таким чином, якщо зміни до бюджету будуть ухвалені, у перерахунку на одного туриста місто витратить близько 10 000 гривень.

Нагадаємо, що у фінал конкурсу з відбору міста для Євробачення вийшли Одеса, Київ і Дніпро. У підсумку вибрали столицю.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!