У Миколаєві жителів залучають до розробки центральної площі міста

Дата публікації: 21.10.2016 Розділ: Новини

Мешканці можуть брати участь у конкурсі ідей, який проводиться з метою збору інформації для організації публічного простору Соборної площі та частини Флотського бульвару.

Фото: НикВести

Проведення конкурсу ініційоване міським головою, а організатором є комунальна установа “Агенція розвитку Миколаєва”. Про це повідомляється на офіційному сайті.

Прийом конкурсних робіт відбувається до 13 листопада 2016 року включно, а оголошення результатів конкурсу відбудеться до 25 листопада 2016 року.

Для участі у конкурсі необхідно подати: анкету-заявку учасника, 3D-візуалізації, макети, ескізи, план-схеми, малюнки в електронному вигляді або на папері та пояснювальну записку. Заявку можна подати на сайті конкурсу або ж відправити на електронну пошту info@mda.mk.ua.

Проекти-переможці отримують премії у розмірі 10, 7 та 3 тисяч гривень за І, ІІ та ІІІ місце відповідно.

За словами головного архітектора міста Анни Палехи, цей проект – чудова можливість почути жителів міста, їхні ідеї, думки та те, як вони бачать в майбутньому головну площу міста.

Також відомо, що в програмі соціально-економічного розвитку Миколаєва на реконструкцію Соборної площі виділили 1,5 млн гривень.

Зазначимо, що даний захід є продовженням реалізації проекту «Розробка концепції реконструкції центральної частини міста Миколаїв». Першим етапом реалізації проекту став тиждень міського розвитку Mykolaiv Urban Days.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!