CANactions відкриває нову програму підтримки постіндустріальних міст України

Дата публікації: 16.11.2016 Розділ: Новини

Британська Рада в Україні й Goethe-Institut спільно з CANactions розпочинають програму Urban Action для підтримки інноваційних проектів, які спрямовані на розвиток середніх постіндустріальних міст України.

Група міжнародних експертів обере з надісланих пропозицій два найперспективніші проекти, кожен з яких отримає до 15,000 євро на втілення.

0

Фото: СANactions

Як зазначається, підтримку нададуть проектам, які відповідають критеріям сталого розвитку та демонструють потенціал продовження роботи у післягрантовий період.

Крім того, вони повинні зосереджуватися на постіндустріальній території середніх міст України (50,000-600,000), націлюватися на реальні результати, мати чітку соціальну складову та покращувати життя громади через культуру та креативні індустрії.

Два найперспективніші проекти отримають грант на реалізацію сумою 15 000 євро кожен. Агенції міського розвитку з Німеччини та Великобританії консультуватимуть команди проектів-переможців, які зможуть відвідати згадані країни в рамках 4-5 денної спеціальної навчальної подорожі.

Команди активних громадян, неурядових організацій, асоціацій та інституцій можуть подавати свої проекти до 16 січня 2017 року. Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму на сайті. Переможців оголосять 1 лютого 2017 року.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!