У Києві розпочато ремонт садиби Мурашка

Дата публікації: 22.11.2016 Розділ: Новини

У Києві розпочалися протиаварійні та консерваційні роботи в напівзруйнованій садибі Олександра Мурашка, яка знаходиться на вулиці Малій Житомирській, 14. Зараз частина комплексу огороджена парканом, а вхід у двір обмежений.

img_5312

Фото: Діана Попова

Про це повідомила керівник Департаменту культури КМДА Діана Попова на своїй сторінці в Facebook. «Нове життя розпочалося для садиби Мурашка. Врешті-решт ми спромоглися на протиаварійні та консерваційні роботи», – сказано в повідомленні. До початку робіт споруда знаходилася в аварійному стані. Цього року роботи передбачені лише у будинку №14, а наступного року у КМДА планують втілити комплексний протиаварійний план робіт по інших частинах садиби. Цьогоріч на ведення робіт з міського бюджету передбачено 1,5 млн грн.

Нагадаємо, садиба Мурашка є пам’яткою історії та архітектури. У квітні 2015 року Генпрокуратура через суд повернула садибу у власність міста. Будинок з 2007 року перебував у власності ТОВ «Пантеон-Інвес». Столичні активісти неодноразово проводили акції, покликані захистити будівлю.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!