В Україні шукають проекти для розвитку електронної демократії

Дата публікації: 24.11.2016 Розділ: Новини

В Україні стартував другий етап національного конкурсу ІТ-проектів з е-демократі Egap Challenge з призовим фондом два мільйони гривень.

ii

Фото: EGAP

Мета EGAP Challenge знаходити й підтримувати соціально-важливі ІТ-проекти у сфері електронної демократії, які мають грантове фінансуванням й залучені підтримкою органів влади. Метою проекту є запровадження нових інструментів електронної демократії.

Другий цикл конкурсу, що проходитиме впродовж листопада 2016 – травня 2017 року, націлений на відбір проектів у чотирьох пріоритетних напрямах: екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість.

Формат конкурсу складається із кількох етапів: публічні заходи для пошуку проектів, локальна підготовка проектів у регіонах, презентації учасників та відбір на інкубацію 12 проектів і вибір переможців конкурсу.

Відзначимо, що переможцем першого циклу Egap Challenge став проект OpenDataBot – сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній для запобігання рейдерським захопленням. Список всіх відібраних проектів доступний за посиланням.

Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!