На місці кінотеатру «Нивки» збудують новий ТРЦ (проект)

Дата публікації: 27.11.2016 Розділ: Топ-новини

Будівлю та прилеглу територію очікує масштабна реконструкція, повідомляє депутат Київради Костянтин Яловий.

img_5347

Проект будівлі, опирлюднений у мережі Facebook. Фото: Костянтин Яловий

За його словами, він та активісти неоднорозаво звертали увагу адміністрації міста на необхідність реконструкції кінотеатру. Завдяки їхнім зверненням, орендаторів кінотеатру «Нивки» знайдено та проведено низку переговорів.

В результаті обговорення, інвестор відмовився від плану будівництва жилого будинку, як планував спочатку, а до реконструкції, за словами депутата, буде задіяна «потужна проектна група».

Також повідомляється, що на місці старого кінотеатру буде створено новий ТРЦ із супермаркетом, парковкою та сучасним кінотеатром. Приміщення кінотеатру має бути оснащене передовими технологіями безпеки, а навколо нього обіцяють облаштувати сквер та дитячий майданчик.

15193638_10207882965174013_2765727624874357303_n

Нещодавно будівлю кінотеатру обнесли парканом

Як сказано в документі, будівельні роботи мають бути закінчені до 2018 року. Наразі, будівля і територія огороджені парканом.

Зазначимо, що більшість місцевих жителів у коментарях у соцмережі відреагували на ідею позитивно. За їх словами, мікрорайону давно не вистачало подібного комплексу. Проте як стверджує місцевий активіст Григорій Мельничук, навколо будівлі передбачається масштабна вирубка дерев.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!