Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24967 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Архітектурні рішення викликали суперечки у соціальних мережах.
На Андріївському узвозі довго стояла недобудоване приміщення для «Театру на Подолі». За словами директора компанії Roshen В’ячеслава Москалевського, який заявив про реконструкцію цієї будівлі, «недобуд» там ще з часів, коли Олександр Омельченко був мером Києва.
У січні 2016 року Москалевський пообіцяв добудувати театр до кінця листопада цього ж року, орієнтована вартість: 130 мільйонів гривень.. До цього, споруду планувалось завершити у стилі так званого псевдоісторизму – зробити стилістично схожою на київську «купецьку» архітектуру кінця ХІХ – початку ХХ століття, але використовуючи сучасні матеріали. Більшість робіт з декорування фасадів завершені не були.
Після обіцянки директора Roshen, проект змінили. З Харкова запросили архітектора Олега Дроздова, який не змінюючи об’єм будівлі, розробив новий фасад театру. За словами В’ячеслава Москалевського, через масові крадіжки арматури з будівельного майданчику, дату відкриття театру хотіли перенести з листопада 2016-го на березень 2017-го. 29 листопада ж презентують оновлений фасад будівлі.
Якраз через новий проект у соціальній мережі Facebook виник справжній скандал: думки киян щодо будівлі діаметрально протилежні. Противники такого архітектурного рішення стверджують, що сучасній архітектурі не місце на Андріївському узвозі, вказують на контраст з навколишньою забудовою через використання однотонних матеріалів, а також говорять про те, що на паркані будівельного майданчика не було розміщено щит з архітектурним проектом, тобто все робилося в таємниці від киян.
Захисники нового архітектурного дизайну стверджують, що будівля максимально делікатно вписується у навколишню забудову і що це найкраще, що можна було б зробити з тим об’ємом, який вже звели на цьому місці.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті