Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Протягом листопада кияни здали на переробку близько 30 тонн поліетиленових пакетів та іншу вторсировину, повідомляє Ecotown.

Фото: econews.com.au

Здати пакети можна за ціною півтори гривні за кілограм. Приймають кольорові, білі, та прозорі поліетиленові пакети, з ручками та без, типу «маєчка», а також ті, в яких продають їжу, одяг та інші побутові речі.

Із місць прийому їх забирають на переробку. Спочатку сортують, потім ріжуть та переплавляють. Напівфабрикат, який отримують в результаті, стає основою для різноманітних полімерних виробів.

У столиці також здають на утилізацію відпрацьовані батарейки – у Києві працює понад 200 пунктів прийому. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість зібраних батарейок збільшилася у півтора рази – до семи тонн.

Фото: Kyiv Smart City

Крім перерахованої вище вторсировини, кияни здають на утилізацію ртутні лампи, автомобільні акумулятори, алюмінієві банки, макулатур тощо.

Нагадаємо, з першого листопада більше ніж в ста пунктах столиці розпочали прийом поліетиленових пакетів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button