Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Протягом листопада кияни здали на переробку близько 30 тонн поліетиленових пакетів та іншу вторсировину, повідомляє Ecotown.

Фото: econews.com.au

Здати пакети можна за ціною півтори гривні за кілограм. Приймають кольорові, білі, та прозорі поліетиленові пакети, з ручками та без, типу «маєчка», а також ті, в яких продають їжу, одяг та інші побутові речі.

Із місць прийому їх забирають на переробку. Спочатку сортують, потім ріжуть та переплавляють. Напівфабрикат, який отримують в результаті, стає основою для різноманітних полімерних виробів.

У столиці також здають на утилізацію відпрацьовані батарейки – у Києві працює понад 200 пунктів прийому. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість зібраних батарейок збільшилася у півтора рази – до семи тонн.

Фото: Kyiv Smart City

Крім перерахованої вище вторсировини, кияни здають на утилізацію ртутні лампи, автомобільні акумулятори, алюмінієві банки, макулатур тощо.

Нагадаємо, з першого листопада більше ніж в ста пунктах столиці розпочали прийом поліетиленових пакетів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button