Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Депутати Київради затвердили детальний план території місцевості Микільська Слобідка, згідно з яким передбачене зведення багатоповерхового житла на місці сміттєпереробного підприємства «Київміськвторресурси».

Фото: Маріанна Бойко

Як повідомляє прес-служба Київради, за прийняття відповідного рішення проголосували 62 депутати.

«Київміськвторресурси» займає територію 1,5 га на вулиці Степана Сагайдака, 112 і займається переробкою відходів – щомісяця переробляє більше шести тисяч тонн відходів, що становить понад 20 % столичного сміття.

За словами розробника ДПТ (ТОВ «Терра-Проджект»), є численні звернення мешканців, що це підприємство порушує екологічні норми, спалює сміття вночі тощо. Тому прийнято рішення на території, яку замає завод, розташувати магазин, спорткомплекс та лікувальний центр.

Фото: kga.gov.ua

Як стверджує член ГО «Микільська Слобідка» Олексій Кравчук, жодне з обвинуваченнь у порушенні екологічних норм є не підтвердженим, а про скарги місцевих жителів він чує вперше. Зараз активісти планують звернутися до мера столиці із обґрунтуванням неправомірності і вимогою накласти вето на дане рішення. Якщо воно буде все-таки підписане, то рішення будуть оскаржувати в суді, а також будуть відкривати кримінальні справи проти чиновників КМДА.

Нагадаємо, з першого листопада більше ніж в ста пунктах столиці розпочали прийом поліетиленових пакетів. За перший місяць кияни здали на переробку близько 30 тонн поліетиленових пакетів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button