Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 279 днів. За цей час ми опублікували 23502 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Організатори запустили веб-сайт конкурсу. Результати оголосять у травні під час проведення «Євробачення».

Раніше про початок цього конкурсу розповідала заступниця Директора департаменту містобудування і архітектури КМДА Ганна Бондар.

На сайті йдеться про те, що конкурс є закритим, тобто організатори самі надсилатимуть запрошення долучитись до участі архітектурним бюро, після чого можна буде подати на розгляд і власну заявку.

До 1 березня відбуватиметься збір заявок, після чого у архітекторів та ландшафтних дизайнерів буде півтора місяця на проектування. Змагатися будуть ескізні проекти, тобто загальні бачення розвитку території, а не готові архітектурні проекти. Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням. У архітектурному конкурсі обирати проект-переможця має журі, але його склад ще не оприлюднений.

Зараз частина території засмічена, десь річка протікає у природних берегах, десь у колекторі. Навколо цієї річки знаходиться ряд виробничих будівель, а також поряд ведеться будівництво ТРЦ «Блокбастер» і планується будівництво житлового комплексу. Народився цей проект з ініціативи громадської аткивістки Аннабелли Моріної, яка разом з однумцями об’єднала киян у громадський рух з відродження річки Почайна. Навесні цією ініціативою спільно з КП «Плесо» у деяких місцях були проведені роботи з очищення берегів.

Замовником цього конкурсу виступить Департамент містобудування і архітектури КМДА, а співорганізатором стане громадський рух «Почайна». Окрім створення, як і в попередньому конкурсі, наглядового органу, організатори також хочуть провести освітній курс для учасників, у якому експерти з іноземних країн зможуть розповісти про досвід ревіталізації території навколо малих річок. Також у планах проведення воркшопу для архітекторів на цю тему.

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button