Восьмого лютого, у Києві відбудеться лекція на тему «Місто втраченого міфу: як архітектура сталінської доби впливає на сучасний Київ».
Багато в чому сучасна ідентичність Києва заснована на спадщині радянських років, тому важливо зрозуміти, як і чому архітектурно-історичний контекст того часу впливає на Київ. На лекції розглянуть найбільш цікавий в архітектурному сенсі період радянської доби — епоху 1930-50-х років.
Лекцію прочитає києвознавець Павло Ковальов. Він розповість про те, як планували перебудувати «незручне» місто у 1930 роках, які райони міста були побудовані в ті часи та в чому полягає естетична цінність архітектури 30-50-х років.
Захід організовують книгарня «Є» та міжнародний проект «Апокаліпсис міста».
Місце: книгарня «Є».
Адреса: Лисенка, 3.
Дата: 8 лютого.
Час: 18:30.
Вартість: безкоштовно.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті