Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Про це свідчать результати дослідження громадської організації Vision Zero, спеціалізацією якої є дорожня безпека.

Фото: kiev.segodnya.ua

Управління безпеки дорожнього руху дає суспільству неправдиві дані про аварійність, травматизм та смертність на дорогах. Статистика за 2016 рік суттєво викривлена в бік заниження, і це викривлення має системний та широкомасштабний характер, стверджується у звіті організації. Реальна кількість загиблих на дорогах у минулому році є невідомою та може перевищувати 5 тисяч осіб замість заявлених трьох тисяч.

У результаті вибіркової перевірки за технікою OSINT (Open Source Intelligence – “розвідка за відкритими даними”) волонтери знайшли 14 доказів того, що опубліковані Управлінням безпеки дорожнього руху (УБДР) статистичні дані про аварійність у 2016 році не відповідають дійсності. Додатково було проведено вибіркову звірку даних УБДР з даними обласних управлінь поліції через використання механізму інформаційних запитів. Ця звірка дала три додаткові докази того, що дані УБДР викривлені в бік заниження.

Щоб перевірити дані, волонтери-аналітики перевірили місцеві медіа у семи областях за останні три місяці 2016 року. У місцевих ЗМІ опубліковано інформацію про значно більшу кількість аварій зі смертельними наслідками, ніж відображено в статистичних звітах Управління безпеки дорожнього руху. Також було надіслано інформаційні запити у декілька Головних управлінь національної Поліції. Виявилось, що дані Управління безпеки дорожнього руху також значно нижчі за дані поліції у трьох областях. Наприклад, кількість травмованих у Закарпатській області є на 42% вищою, ніж зазначено в загальнодержавній статистиці.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button