Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 294 днів. За цей час ми опублікували 23614 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

17 березня під стінами КМДА розпочалася серія щотижневих музичних мітингів, присвячених проблемі забудови Сінного ринку й перетворення цієї території на спальний район.

Перший мітинг відбувся під звуки фортепіано, з кожним наступним – додаватиметься новий музичний інструмент. Юлія Нікітіна, організаторка заходу, зазначає, що «спальний район» на Сінному ринку знищить як естетику історичної частини Києва, так і створить безліч проблем з транспортом.

У 2011 році пан Вечерський разом з Вінграновським внесли зміни до положень про історико-містобудівні обґрунтування і в закон «Про охорону культурної спадщини». Тепер через мінкульт можна обійти будь-яку заборону на будівництво, у тому числі, у буферній зоні Софії Київської, – зазначила Нікітіна.

 

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button