Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

18 квітня була презентована нова версія сервісу Google Earth, яка розроблялась близько двох років.

Головним нововведенням є можливість переглянути міста, гори, національні парки та інші цікаві місця у 3D. Для того, щоб користувач міг дивитись на моделі, ніби він грає у комп’ютерну гру, була залучена технологія фотограмметрії: літаки Google робили мільйони знімків, пролітаючи над містами та іншими ділянками, а потім ці фотографії об’єднувались за допомогою алгоритму, Це дозволяє «склеювати» зображення у об’ємні моделі, які потім можна роздивлятись, використовуючи Google Earth.

Проте, на жаль, об’ємної моделі Києва на Google Earth поки що немає, хоча проскановано, наприклад, Варшаву та Будапешт.

Новий формат взаємодії з 3D-мапами відкриває можливості для навчання і журналістики. Наприклад, у Google зробили спільний проект з BBC Earth, за допомогою якого можна більше дізнатись про віддалені куточки планети та тварин, які живуть у цих землях. Новий сервіс називається Voyager і він дозволяє дізнаватись нове про історію, архітектуру та природу, мандруючи планетою. А нова функція I’m feeling lucky перенесе вас у одне з десятків тисяч місць на Землі, випадково обране алгоритмом.

Новий Google Earth доступний у браузері Chrome та у застосунку на Android, але згодом обіцяють підтримку й інших браузерів та мобільних платформ.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button