Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 192 днів. За цей час ми опублікували 25516 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Студенти та кияни разом з архітектором Сергієм Ковальовим розбили всередині кварталу Києво-Могилянської академії невеликий сад.
Під час відкритої майстерні шостого травня учасники та учасниці могли навчитись збирати ящики для ґрунту і правильно саджати розсаду. Всього зібрали 5 ящиків, їх дизайн розробляли під час воркшопу з архітеткором Сергієм Ковальовим.
Вдалось всадити близько 30 рослин: перець, помідори, базилік, рукола, укроп, тощо. Зараз за рослинами доглядає команда організаторів. В основному до воркшопу долучились студенти та випускники Могилянки, але не тільки – за словами організаторів, приблизно третина учасників були не з цього ВНЗ.
Олександр Анісімов, співорганізатор проекту Revitalize NaUKMA, розповідає, що створення спільного городу – це один з етапів створення сталого публічного простору, замість деградованого, транзитного, заасфальтованого плацу, який є зараз посеред закритого кварталу в Академії. Учасники проекту проводять лекції та зустрічі з фахівцями у різних сферах, що стосуються розвитку міст.
Читайте також: Чому громадський сад – це не колгосп, а корисне міське хобі?
А на 19 травня заплановано проведення NaUKMA Campus Fest: під час події теж можна буде висадити рослини, а також зібрати вуличні меблі, поспілкуватись, скуштувати смачну їжу та пограти у ігри разом.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті