Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У рамках події «IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності» відвідучам виставкового центру демонструють моду співвітчизників з 1991 року і до сьогодні.

Фото: УНІАН

У Мистецькому Арсеналі розпочалася виставка укаїнської моди часів незалежності. Тут представлені 40 українських fashion-дизайнерів та 200 моделей одягу. Арт-об’єкти авангардної моди заввишки 4 метри, інавгураційна сукня Першої леді, сценічне вбрання зірок української поп-естради, моделі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі, пише artarsenal.

Фото: УНІАН

На виставці розповідається історія вітчизняного дрес-коду. Експозиція розбита на три розділи: перший – «1991 – 1997: Нові свободи. Нова еліта», представлені авангардними дизайнерами, які демонструють колекції, що наочно показують больові точки посттоталітарного суспільства, другий – «1997 – 2010: Діалог з національною традицією. Український гламур», коли вітчизняні дизайнери створювали сценічні та публічні іміджі вітчизняних поп-співачок, телеведучих та зірок світського життя, останній третій – «2010 – наш час: Новий урбанізм. Антигламур. Нові критерії успіху: рівень продажів», сучасна мода молодих українських дизайнерів.

Фото: УНІАН

Виставка працює до 6 серпня з 11.00 до 20.00 у всі дні крім понеділка. Раніше, під час міжнародного архітектурного фестивалю CANactions відбувся воркшоп зі стоврення візій майбутнього Мистецького Арсеналу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button