Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 23622 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Держспоживслужба Києва провела моніторинг діяльності закладів у столиці та виявила чимало порушень. Власники бізнесів вирішили тимчасово припинити роботу для проведення санітарного дня, ремонтних робіт, приведення документації в порядок.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби в м. Києві. Так, під час моніторингу було виявлено такі базові блоки порушень:

1. Реєстраційний номер об’єкту потужності відсутній.
2. Продукти харчування завозять без супровідних документів, які вказують на якість та безпечність харчових продуктів.
3. Об’ємно-планувальні рішення не забезпечують потоковість технологічного процесу.
4. Порушений термічний процес приготування страв (технологія, правила зберігання).
5. Технологічне обладнання застаріле. В холодильному обладнанні частково проводиться зберіганні харчових продуктів без відповідного маркування та засобів виміру температури.
6. Відсутні особисті медичні книжки у персоналу.

Така перевірка проводилась через збільшення кількості захворювань на гостру кишкову інфекцію. Станом на 02.07.2017 року, кількість захворювань становить 34 випадки. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.

Громадян у випадку виявлення симптомів захворювання просять звертатись до лікарів. А заклади харчування, адміністрація яких бажає провести аудит підприємства, мають звертатись за телефоном (044) 245-78-02. Аудит буде проводитись в короткий термін з наданням висновків за участю сертифікованих аудиторів Держпродспоживслужби.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button