Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Власник магазину попросив невдоволених знищенням малюнків, «не поводитись, як Шарікови». Про це пише vlada.io.

На графіті були стилізовані під майданівців зображення Тараса Шевченка, Івана Франка і Лесі Українки з підписами «Вогонь запеклих не пече», «Хто визволиться сам, той буде вільний» і «Наше все життя – війна». Вуличні малюнки створили протестувальники у середині січня 2014-го року. Ці малюнки стали досить популярними, їх можна побачити на футболках та значках.

Кілька днів тому графіті зникли з фасаду будівлі – тут відкрився магазин «люксових» меблів «Емпоріум», і власники не захотіли бачити стріт-арт поруч з вивіскою. Власник магазину вступив у дискусію з невдоволеними киянами у Facebook: він порадив «не поводитись, як Шарікови» та відправив їх «на лубочний базар, де є всі види Лесі, Вані і Тараса».

Читайте також: Нетримання межі: чому київські стінописи не є муралізмом, стріт-артом чи графіті 

Згідно з наказом Міністерства культури №869 від 15.10.2014 року, «місце бойових дій та масової загибелі громадян в районі вул. Грушевського у м. Києві під час акцій протесту у лютому 2014 року» занесено до державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення об’єкти культурної спадщини.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button