Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Хуліганські дії змусили КП «Київводфонд» повторно зливати воду та проводити санітарно-профілактичні роботи у фонтанах.

Зеленими стали фонтани в центральній частині міста: на вулиці Хрещатик, Майдані Незалежності та на Контрактовій площі. Зокрема, в КП УЗН Подільського району пояснило, що станом на 14 вересня роботу фонтану в сквері на Сагайдачного відновлено, проте зеленими залишилися насоси, труби і конструкції в середині чаші. Вода знову прозора, а зеленим сам фонтан залишиться допоки не відмиється від рештків фарби.

У свою чергу, комунальникам довелося корегувати роботи фонтанів:

«На жаль, ми вимушені припинити роботу фонтану «Каскадний» на Майдані Незалежності до моменту, поки не припиниться цей «зелений рух»», – повідомили у комунальному підприємстві «Київводфонд».

У «Київводфонд» розповіли «Хмарочосу», що звернулися до столичної поліції з метою знайти винуватців, які додали барвник у воду. Також зеленою стала ліва притока Либеді, мала річка Клов, про нове забарвлення якої розповів користувач мережі Facebook Дмитро Іванов.

У компанії «Київенерго» підтвердили, що додають барвник задля тестування труб на предмет витоків, але заперечили причетність до будь-якого забарвлення столичних водойм, фонтанів чи річки Клов. Там зазначили, якби їх барвник потрапив до води, то у такому випадку першими свідками цього стали столичні мешканці у своїх будинках.

Водограї на Майдані Незалежності працюватимуть до 30 вересня 2017 року, але через подібні вчинки з додаванням барвників у фонтани у «Київводфонді» можуть припинити роботу водограїв набагато раніше.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button