Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Нідерландська студія дизайну Studio Bas van der Veer представила дизайн дощової бочки на триденному ярмарку у Кельні, повідомляє archdaily.

Фото: Courtesy of Studio Bas van der Veer

Бас Ван дер Вір, випускник академії дизайну Ейндховену, створив продукт – під назвою  A Drop of Water – під час роботи над дисертацією в 2009 році.

Raindrop – це своєрідний накопичувач, який дозволяє економити воду легким шляхом, використовуючи лійку, що заповнюється автоматично, коли йде дощ.

Гладкий, каплевидний пристрій збору дощової води – це варіант традиційної дощової бочки, що дозволяє користувачам легко прикріплювати їх до дренажних труб діаметром до 50-80 мм.

Фото: Courtesy of Studio Bas van der Veer

Бездоганно інтегрований у конструкцію водяний балон, який добре вписується у верхню частину накопичувача, збирає колекторну воду безпосередньо з труби, коли йде дощ, і дозволяє надлишковій воді текти в невеликий резервуар для зберігання та подальшого використання.

Кран на базі дозволяє легко наповнювати банку, а також залишає місце для приєднання поливного шланга, якщо це необхідно. Конструкція, хоч і не надто велика, але є раціональним кроком на шляху збирання дощової води, яку можна використати для промивання родовищ та зрошування невеликих садів.

Фото: Courtesy of Studio Bas van der Veer

Raindrop по дизайну Баса ван дер Віра в даний час виробляється голландською фірмою Elho, що виготовляє керамічні вироби, і доступні для покупки в садових центрах по всій Європі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button