Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 133 днів. За цей час ми опублікували 25072 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У брошурі «Зелений тариф для домогосподарств», випущеній Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, пояснюються принципи «зеленого тарифу».
Зелений тариф призначений заохочувати населення виробляти електроенергію з альтернативних джерел енергії. Людина, яка встановила сонячну або вітряну електростанцію, потужністю до 30 кВт і уклала договір з енергопостачальником, може під’єднати цей тариф і продавати надлишок електроенергії.
У брошурі вказано як варто встановлювати генуруючу установку і містяться поради, де краще розміщувати сонячні панелі. Для встановлення СЕС на 30 кВт потрібно 120 фотоелектричних панелей по 250 Вт кожна й інвертор, який перетворює сонячну енергію на електрострум. 1 кВт фотоелектричної модульної станції коштує близько $1000. Таким чином, СЕС на 30 кВт окупиться за 5,5 років.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті