Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Загальний борг Києва перед «Київенерго» становить 2,6 мільярда гривень за опалення та гарячу воду і близько 1 мільярд – за електроенергію. Серед боржників як населення, так і підприємства.

фото brd24

Київський метрополітен не сплатив рахунки за електроенергію на суму 168,6 млн гривень, а «Київводоканал» – 153,9 млн гривень. Про це розповів в.о. директора СВП «Київська енергопостачальна компанія» Київенерго Віктор Мельников в інтерв’ю для видання «Новое время».

Цього року до суду передали близько півтори тисячі справ на суму 49,1 млн гривень. За сім місяців судом винесені рішення на стягнення боргу, розміром 13 мільйонів гривень. «Чинне в Україні законодавство дозволяє нам відмикати послуги. По електроенергії немає жодних обмовок – якщо є борг, компанія має право відімкнути житло такого клієнта від світлопостачання, але має під’єднати послугу не пізніше, ніж через п’ять днів після повного погашення заборгованості. По опаленню і гарячій воді – можемо відмикати у міжопалювальний період. Наразі від гарячої води за борги у столиці відімкнено 245 багатоповерхівок».

Є окремий перелік будинків, які не сплачують за опалення і гарячу воду. Найбільші борги мають: багатоповерхівка у Подільському районі на вул. Вишгородській, 45 5,5 млн грн), у Печерському районі на вул. Євгена Коновальця, 44А (2,6 млн грн), у Солом’янському районі на вул. Михайла Донця, 2А (1,8 млн грн).

В «Київенерго» пропонують два варіанти виходу з ситуації: реструктуризувати борг, або відтермінувати виплату – клієнти будуть отримувати половину суми по платежах за опалення протягом опалювального сезону, а залишок суми – рівними частинами в інший період року.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button