Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Кінетичний музей деревини Mokyeonri — перший музейний проект у Південній Кореї, у чиїй архітектурі використані рухомі елементи. Музей розташований в місті Інчхон, у місцевому Гранд Парку. Це величезний дендропарк, дуже популярний серед містян і туристів. Саме тут постійно проводять міські фестивалі, концерти і навіть військові паради.

Проект музею розробила студія Soft Architecture Lab. Вона виграла архітектурний конкурс, організований лісовою службою Південної Кореї, яка наглядає за дендропарком, та міською адміністрацією Інчхону. Двоповерховий музей обладнаний рухомими поверхнями й спеціальними дерев’яними екранами. Поверхні приходять у рух завдяки вітру, а сонячне світло, що пробивається крізь екрани, створює різноманітні візуальні ефекти.  

На першому поверсі музею розміщена майстерня, де всіх охочих навчають обробляти дерево. На другому — окрема музейна виставка для дітей, лекційні зали, ігровий та оглядовий майданчики.

«Слово Mokyeonri означає повну гармонію між всіма деревами, хай навіть у них зовсім різне коріння, — пояснюють автори проекту. — Архітектура музею заснована на просторових та кінетичних рішеннях, завдяки яким відвідувачі зможуть дізнатися все про різні дерева світу. У цьому музеї важливі не тільки зір, але й слух, дотик, можливість відчувати запахи».  

[vimeo]225946427[/vimeo]

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button